Warsztaty - Droga Mocy

Programy rozwojowe z końmi

Wyprawy rozwojowe

Zapoznaj się z możliwościami programów rozwojowych z końmi, które wesprą Cię w sięganiu po wolność, radość i zdrowie. Proponuję warsztaty grupowe - cykliczne, jednodniowe, spotkania indywidualne i warsztaty dla dzieci. Zobacz, poczuj - czy chcesz wyruszyć w tę rozwojową wyprawę.

Rozbrajamy Perfekcjonizm - spotkania cykliczne i jednodniowe

Perfekcjonizm to przebiegły gość. Ukrywa się pod zasłoną rozwoju i dążenia do doskonałości. To perfekcjonizm każe nam wierzyć, że jesteśmy niewystarczające. Tymczasem perfekcjonizm jest odmową do pójścia naprzód. Jest znakiem stop na drodze do miłości, bliskości, marzeń, pełnego przeżywania i doświadczania bogactwa życia.Podczas tego warsztatu osłabisz jego moc.

Kliknij i zobacz warsztat

Stawiam Granice - Jestem - spotkania cykliczne i jednodniowe

Zapraszam Cię na warsztat rozwojowy: STAWIAM GRANICE. JESTEM,
na którym będziesz mogła wzmocnić swoje granice. Granice to krok w wolność. Dzięki granicom stajemy na własnych nogach, odzyskujemy sprawczość, tworzymy bliskie relacje, ruszamy po nasze marzenia.

Kliknij i zobacz warsztat

Jak się dogadać - spotkania dla rodzin

W każdej rodzinie pojawiają się różnice zdań i tarcia. Zazwyczaj konflikt traktujemy jak zagrożenie, tymczasem, konflikt może być pierwszym krokiem do bliskości i zobaczenia swoich potrzeb. Co się kryje za powstałymi trudnościami, co chcą nam powiedzieć nasze dzieci, jak rozmawiać, żeby siebie usłyszeć, jak stawiać granice. Warsztat to przestrzeń na szukanie odpowiedzi na te i inne pytania. Jego celem jest to, żeby każdy z Was czuł się widziany i usłyszany przez pozostałych członków rodziny.

Zobacz warsztat

 

Odkrywcy Skarbów - spotkanie dla dzieci

Odkrywcy skarbów to czterogodzinna przygoda dla Twojego dziecka. Warsztat to czysta zabawa, ale nie tylko. To zabawa podczas której Twój zuch będzie wzmacniać poczucie własnej wartości, odpowiedzialność, kreatywność, stawianie granic, zaufanie do siebie, empatię i działanie w zespole. To czas snucia opowieści przy ognisku, spotkań z końmi, zdrowego ruchu i bycia w naturze.

Zobacz warsztat

 

Spotkania indywidualne

Spotkania indywidualne z końmi trenerami to czas tylko dla Ciebie. Podczas doświadczeń z końmi trenerami wyruszasz w podróż do swojego wewnętrznego świata, możesz usłyszeć swój głos, odkryć potrzeby, zobaczyć dalszy kierunek drogi.

To przestrzeń na odkrywanie, eksperymentowanie, zadawanie pytań - szukanie swoich odpowiedzi, brania życia w swoje ręce i tworzenia go w zgodzie ze swoimi wartościami, talentami.

Forma spotkań: spotkania odbywają się cyklicznie - dwa razy w miesiącu lub jednorazowo. Wybierz formę i temat, który Ci pasuje.

Zobacz warsztat

Odważne przywództwo - warsztat dla liderów

Rola firm we współczesny świecie uległa zmianie. Firmy przestają być tylko usługodawcami. Świadomi przedsiębiorcy wiedzą, że jak nigdy dotąd mają wpływ na świat i codzienne życie ludzi. Firmy są liderami.

Warsztat Odważne przywództwo jest dla liderów, którzy chcą tworzyć lepszy świat, budować mocne zespoły, w których ważne jest zaufanie, śmiałość w podejmowaniu ryzyka, prowadzenie odważnych i szczerych rozmów.

To przestrzeń na zmianę obecnej kultury perfekcjonizmu i wyścigu na rzecz kultury opartej na empatii, współpracy, wrażliwości, odpowiedzialności - a nie winy. 

Zapraszam odważnych liderów do rozmowy i spotkania.

Adres

Wrocław, Polska

Telefon

+48 799 880 853

Strona

www.dominikatarnacka.com

Email

komunikacja@dominikatarnacka.com