Ukochuję siebie - rozbrajam perfekcjonizm - Droga Mocy

Wybieram miłość - porzucam perfekcjonizm

Dlaczego perfekcjonizm warto z siebie zrzucić? Bo jest jak zbroja, która hamuje życiowy ruch, odgradza nas od bliskich, zabiera wolność.

Zanim opowiem Ci o warsztacie, podczas którego będziemy detronizować panoszący się perfekcjonizm (ja roboczo nazywam go facetem z cygarem, który rozsiada się w naszym, kobiecym życiu i rządzi) zadam Ci pytanie: jeśli miałabyś usiąść przed lustrem i na głos wypowiedzieć poniższe słowa – jak byś je mówiła – z lekkością czy z trudem. Przetestuj to sobie. Sprawdź:

 • Jestem godna miłości, szacunku, uwagi
 • Jestem ważna
 • Jestem dobrą matką, żoną, kochanką,
 • Czuję się dobrze w moim ciele
 • Szanuję miejsce, z którego pochodzę
 • Ukochuję swoje niedoskonałości
 • Nie boję się błędów

Nie muszę nic zmieniać. Mogę, ale nie muszę. Już teraz jestem ok.

Obszary, z którymi się spotkamy

KRYTYK WEWNĘTRZNY

POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI

DROGA DO MARZEŃ

RELACJE

051_Dominika_03_S_net

Zrzucasz ciężką zbroję, aby czuć się lżej

Jeśli te słowa wypowiadasz z lekkością, to ten warsztat nie jest dla Ciebie. Po prostu go nie potrzebujesz. Natomiast, jeśli powyższe słowa grzęzną Ci w gardle, bo w nie nie wierzysz, to warsztat: Wybieram miłość - porzucam perfekcjonizm jest przestrzenią, do której Cię zapraszam.

Podczas spotkań z końmi i innymi kobietami – będziesz mogła krok po kroku, w swoim tempie, ściągać ciasny gorset perfekcjonizmu i budować wiarę w siebie. Perfekcjonizm to przebiegły gość. Ukrywa się pod zasłoną rozwoju i dążenia do doskonałości. To perfekcjonizm każe nam wierzyć, że jesteśmy niewystarczające. Tymczasem perfekcjonizm jest odmową pójścia naprzód. Jest znakiem stop na drodze do miłości, bliskości, marzeń, pełnego przeżywania i doświadczania bogactwa życia.

Podczas tego warsztatu osłabisz jego moc.

Dla kogo jest warsztat

Warsztat jest dla kobiet, które chcą:

 • Uwalniać się od ciążącego im perfekcjonizmu
 • Pragną powiedzieć stop wewnętrznemu głosowi, który mówi: znów zawaliłaś/eś sprawę, jesteś beznadziejna/y, nic Ci nie wychodzi
 • Chcą siebie ukochać i dostrzec w sobie moc oraz piękno
 • Chcą tworzyć bliskie relacje
 • Chcą ruszyć z kopyta ze swoimi marzeniami
 • Chcą wziąć życie w swoje ręce i zarządzać nim po swojemu
 • Mają dość bania się życia, tego co inni powiedzą
 • Chcą czerpać ze swojej kreatywności
 • Chcą wyjść z destrukcyjnych schematów i zamienić je na konstruktywne działanie
 • Chcą zaufać sobie i swojemu wewnętrznemu głosowi
 • Chcą usłyszeć swoją mądrość
 • Są siebie ciekawe
 • Chcą zobaczyć swoje potrzeby i wyrażać je głośno w świecie
DM-Horisontal
128_DT_z-konmi_S_net-1

Ramowy plan warsztatu

Początek każdego spotkania to złapanie jasności oraz odpowiedź na pytanie: jaki temat obecnie najmocniej dopomina się mojej uwagi: partnerstwo, macierzyństwo, relacje z rodzicami, praca, marzenia. Ponadto wprowadzam Cię w metodę rozwoju HAE. Drugi krok to spotkanie z końmi-trenerami, z którymi wyruszysz na rozwojową wyprawę.

Podczas jednego dnia warsztatu mamy 3 do 4-ech spotkań z końmi: wszystko zależy od tempa wędrówki całej grupy, potrzeb koni i decyzji facylitatora, który dba o bezpieczeństwo koni oraz uczestników spotkania.
Podczas prostych doświadczeń - nie wsiadamy na konie - warsztaty są także dla osób, które nie miały wcześniej kontaktu z końmi. Po każdym spotkaniu z końmi integrujemy i pogłębiamy doświadczenie poprzez rozmowę w oparciu o narzędzia rozwojowe.

Warsztat trwa od godz: 12:00 do 18:00. Ok. 15:00 jest przewidziana 40 minutowa przerwa na obiad: istnieje możliwość zamówienia cateringu. Menu ustalamy przed warsztatem. Na warsztacie doświadczamy – mniej gadamy. Dzięki temu łapiesz kontakt z tym, co ważne.

Warsztat cykliczny lub jednodniowy

Proponuję Ci 4 spotkania, które odbywają się raz w tygodniu lub jednodniowy warsztat. Każde spotkanie trwa 6 godzin z 40 minutową przerwą na obiad. Zobacz, z jaką propozycją Ci po drodze.

Praca cykliczna daje możliwość głębszego wglądu: stopniowo zapuszczasz się w swój wewnętrzny świat: emocji, myśli, wzorców, historii, pragnień. Równocześnie jednodniowe warsztaty to dobra opcja dla osób, które są ciekawe metody rozwoju Horse Assisted Education i chcą sprawdzić, zobaczyć czy ten sposób doświadczania siebie im pasuje. Tu także praca rozwojowa jest intensywna.

Inwestycja warsztaty cykliczne: inwestycja w 4 spotkania to 2.100 zł. Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata bezzwrotnego zadatku w kwocie 350 zł.

Zapisz się do newslettera i we wcześniejszym terminie otrzymaj informację o ruszeniu zapisów.

Inwestycja warsztat jednodniowy: jeden dzień warsztatowy to inwestycja 650 zł. Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata bezzwrotnego zadatku w kwocie 190 zł – przed rozpoczęciem warsztatu, do 20. sierpnia 2021.

Obecnie trwają zapisy na warsztat, który rusza: 10 września 2021 r. Zarezerwuj swoje miejsce już dzisiaj i miej pewność, że znajdziesz się wśród pozostałych 8 osób, które chcą wyruszyć w podróż.

Inwestycja zawiera opłatę z warsztat z końmi trenerami, materiały szkoleniowe, pyszny obiad, przekąski, kawa herbata. 

Wpłatę, która zapewnia miejsce przyjmuję na konto: ING 84 1050 1575 1000 0092 0885 8812 tytuł wpłaty: rozbrajam perfekcjonizm warsztat rozwojowy z końmi.

Warsztaty są kameralne, tak aby każdy miał przestrzeń na siebie. Na spotkaniu jest max. 9 osób. Ilość miejsc jest ograniczona.Zanim podejmiesz decyzję, czy ruszasz w rozwojową podróż, podczas której będziesz się żegnać z perfekcjonizmem, zobacz, co mówią Kobiety, które mi zaufały i już były na warsztatach rozwojowych z końmi: przeczytaj opowieść innych Kobiet

 

Paulina
83_DT_warsztaty z konmi_S_net_p (2)

Zapisz się na warsztat i perfekcjonizm przetransformuj w miłość, szkoda życia na stanie w miejscu

Invalid Email

* Zapisując się na warsztat lub listę zainteresowanych, dołączasz do mojej paczki. Wiąże się to z kilkoma sprawami: będę przesyłać Ci inspirujące Opowieści Mocy, które wesprą Cię w rozwoju, a także informacje o moich warsztatach, na które Cię zapraszam. Jeśli to dla Ciebie dobrze brzmi - to jedziemy dalej. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę. Szczegółowe informacje związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności

Adres

Wrocław, Polska

Telefon

+48 799 880 853

Strona

www.drogamocy.com

Email

komunikacja@dominikatarnacka.com