Chcę siebie - budzę swoją Moc - Droga Mocy

Chcę siebie - budzę swoją Moc

3 dni pełne odkryć

Chcę siebie - budzę swoją Moc

Warsztat Chcę siebie - budzę swoją Moc to moment zatrzymania, odpoczynku i spotkania z najważniejszą osobą w Twoim życiu - z samą sobą.
To czas, kiedy wychodzisz z roli: mamy, żony, partnerki, córki, właścicielki firmy i patrzysz, co u Ciebie: czego pragnę, kim jestem, czy droga, którą idę, daje mi spełnienie, co chcę zmienić, czego nie chcę zmieniać, gdzie chcę dalej iść, skąd zawracam.

Podczas warsztatu czeka Cię wiele odkryć, radości, ulgi, możesz się też spotkać z przestrzenią w sobie, która potrzebuje uleczenia, wyrażenia. To czas zrzucania zbroi i pozwolenia sobie na bycie taką, jaką jesteś - bez ciążącej maski, oceny, wymagań, planów, pędu.  To przestrzeń w której będziesz uczyła patrzeć na siebie z uważnością, miłością i czułością.

Podczas tej rozwojowej i regenerującej wędrówki rozwojowej będą Ci towarzyszyć konie trenerzy.

Konie trenerzy reagują na to, kim naprawdę jesteś - dlatego ich feedback jest bezcenny. Konie zatrzymują uczestników przy ważnych tematach, wywołują do tablicy obszary, które wołają o Twoją uwagę, pozwalają odkopać zakurzone marzenia, uczucia i pragnienia. Podczas wspólnych wędrówek z końmi możesz wrócić do swojej wewnętrznej mocy, mądrości i zdrowia, zanurzyć się w chwilę obecną i poczuć, że Jesteś. 

Warsztat jest także dla osób, nie mają doświadczenia w obcowaniu z końmi. Nie wsiadamy na konie. Wykonujemy proste zadania z ziemi.

83_DT_warsztaty z konmi_S_net_p (2)

Dla kogo jest podróż

Wyjazd  jest dla osób, które chcą:

 • żyć w zgodzie ze swoją naturą - tworzyć życie po swojemu
 • zaprosić do swojego życia równowagę
 • uczyć się balansu - relaks-praca
 • odpocząć i wysiąść z pociągu: działanie, praca, wyzwania, pęd, stres
 • poczuć i wzmocnić swoje granice
 • spotkać się z emocjami i odkryć, jaka ważna informacja z nich płynie
 • traktować siebie z większą czułością i miłością
 • usłyszeć swoją wewnętrzną mądrość
 • tworzyć bliskie i szczere relacje z sobą i innymi ludźmi
 • chcą przyjrzeć się przekonaniom, które blokują ruch w życiu
 • chcą przyjrzeć się aktualnym problemom w relacjach, pracy i poszukać ich przyczyn
 • są przed podjęciem ważnej decyzji

Każdy warsztat jest inny, bo każdy z uczestników wnosi do spotkań coś cennego i współtworzy rozwojową przestrzeń. To przestrzeń na podążanie za swoją ciekawością, sprawdzanie, eksperymentowanie, tworzenie, bycie sobą, doświadczanie i odpoczynek.

 

 

Ramowy plan podróży

Termin: 19.09-21.09.21 (niedziela - wtorek)

I dzień

Tematem przewodnim podczas pierwszego dnia jest odpoczynek i relaks.Wysiadamy z pociągu - działanie, planowanie.  Uczymy się wracać do równowagi w obszarze: praca - odpoczynek. Rozluźniamy się. Łapiemy kontakt z ciałem: uczymy się je widzieć i czuć. Ponadto dotykamy tematu granic. Sprawdzasz, czy jest jakaś sprawa  w Twoim życiu, która dopomina się uwagi. Wprowadzam Cię w metodę rozwoju HAE. Otrzymujesz materiały warsztatowe. Wyruszamy na pierwsze spotkania z końmi trenerami.

12:00 - 12:30 rozpoczęcie warsztatów, wstępne ustalenie celów rozwojowych
12:30- 15:00  spotkania z końmi trenerami
15:00 - 16:00 przerwa na pyszny obiad
16:00 - 17:30 druga część warsztatowa i spotkania z końmi trenerami
17:30 - 18:00 podsumowanie doświadczeń - zamknięcie dnia

Od 18:00 masz czas dla siebie: po kolacji możesz leżeć na łóżku do góry brzuchem, czytać ciekawe kryminały, łazić boso po trawie, wybrać się na wędrówkę po okolicznym lesie, wybrać się na  górę mocy - Ślężę i Radunię, robić to, co lubisz.

II dzień

Drugi dzień warsztatu to nauka patrzenia na siebie z uwagą i delikatnością - rozbrajamy perfekcjonizm, spotykamy się z krytykiem wewnętrznym i mówimy mu stop. Uczymy się przyjmować i szanować siebie takimi, jakimi jesteśmy - jako kobiety, matki, żony, partnerki, pracowniczki, kobiety prowadzące swój biznes. Kontynuacja pracy z granicami: kim jestem, czemu mówię NIE i TAK, jak tworzę relacje. 

11:00 - 14:00 rozpoczęcie warsztatów i spotkania z końmi trenerami
14:00 - 15:00 przerwa na pyszny obiad
15:00 - 16:30 druga część warsztatowa spotkania z końmi trenerami
16:30 - 17:00: podsumowanie doświadczeń - zamknięcie dnia

19:00 - 22:00 po kolacji, zaraz przy stajni siadamy przy ogniu. Ogień, symbol oczyszczenia i mocy będzie nam towarzyszył podczas rozwojowej wędrówki.

III dzień

Trzeci dzień warsztatu pozwoli Ci złapać jasność w tym, jaki jest Twój następny krok w ważnym dla Ciebie obszarze: marzenia, praca, związek, w którym czujesz się kochana i czujesz, że kochasz, przyjaźń.

11:00 - 14:00 rozpoczęcie warsztatów i spotkania z końmi trenerami
14:00 - 15:00 przerwa na pyszny obiad
15:00 - 16:30 druga część warsztatowa i spotkania z końmi trenerami
16:30 - 17:00 podsumowanie naszej podróży  -  pożegnanie
17:00 - 18:00 kolacja, powrót do domu

Świadoma komunikacja Facebook (13)
64_DT_warsztaty z konmi_S_net_p
młyn
Konie młyn

Gdzie jedziemy

Miejsce, do którego Cię zapraszam na warsztat jest prawdziwym miejscem Mocy. To Ślężański Młyn - położony w Szczepanowie, w pobliżu góry Ślęży i Raduni: zobacz na zdjęcia obok. To, po Bogdaszowicach, gdzie urzęduję z Frankiem, Derką i Emmą - końmi trenerami - moja druga baza.

Co mnie przyciągnęło do Ślężańskiego Młyna?
Bliskość Raduni - którą uwielbiam, konie, przyroda, przytulne pokoje i dobre jedzenie, a także świetny dojazd. Nasza baza Mocy jest między Wrocławiem i Świdnicą, ok. 40 km od Wrocławia.

Ślężański Młyn jest otulony drzewami i złotymi polami: ostatnio buszowałam tam w zbożu z moją rodziną. Poczułam się tak, jakbym wróciła do dawnych czasów, kiedy jeździłam na wieś i nurkowałam w świat zwierząt i natury.

To, co mnie ogromnie uradowało, to noclegi: na dole konie - na górze - my - ponieważ śpimy nad stajnią, w komfortowych dwuosobowych pokojach. Omówienia po doświadczeniach z końmi będą się odbywać w przytulnej sali kominkowej lub na dworze. Ślężański Młyn ma świetną infrastrukturę.

 

Niespotykane zjawiska atmosferyczne

Jest jeszcze coś, co ujęło mnie w Ślężańskim Młynie. Są tutaj niespotykane w całej Europie wyładowania - burze. Burze to symbol mocy i oczyszczenia. Po burzy często pojawia się słońce - burza zmiata z powietrza, to co zbędne. Dzięki burzom, które się tutaj pojawiają  - oddychasz czystym powietrzem. Ponadto, prawda jest taka, że po rozwój często sięgamy po życiowych burzach - kiedy już wiemy, że chcemy od życia więcej albo, że chcemy żyć inaczej.

 

Jakie skarby odkryjesz podczas podróży

 • odpoczniesz - zrelaksujesz się
 • będziesz odkrywała mądrość swojego swojego ciała/emocji
 • będziesz uczyła się ufać sobie 
 • będziesz odkrywała i wzmacniała swoje granice oraz pewność siebie, która płynie z granic i poczucia swojej tożsamości 
 • zbliżysz się do swojej wewnętrznej mocy 
 • przyjrzysz się relacjom z innymi ludźmi
 • rozpoczniesz proces uwalniana się od destrukcyjnych mechanizmów, przekonań, które każą Ci wątpić w siebie, zatrzymują ruch w Twoim życiu
 • będziesz uczyła się patrzeć na siebie z czułością i delikatnością
 • w bezpiecznej i twórczej przestrzeni będziesz zadawać i szukać odpowiedzi na ważne pytania
 • ukoisz emocje 
 • jeśli jesteś przed zmianą - zobaczysz, w którą stronę chcesz iść
 • zregenerujesz się i z nową energią oraz świeżym spojrzeniem wrócisz do swoich spraw
 • spędzisz cudowny czas z końmi, którego wcześniej prawdopodobnie nie doświadczałaś
 • poznasz ludzi, którzy tak, jak Ty, chcą iść ścieżką swojego serca

 

Rozwój osobisty
051_Dominika_03_S_net

Inwestycja

Inwestycja

1890 zł

Zapisy trwają do 10 września 2020.

Koszt zawiera: 3 dni warsztatowe z końmi trenerami: będzie nam towarzyszyć czwórka koni trenerów, materiały warsztatowe, 2 noclegi, pyszne posiłki przygotowane z sercem: śniadania, obiady i kolacje, ognisko.

Warsztat jest kameralny - spotykamy się max. w 8 osób. Dzięki temu, każdy ma przestrzeń i czas na siebie. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Swoje miejsce rezerwujesz poprzez wpłatę zaliczki w kwocie 350 zł na konto ING 84 1050 1575 1000 0092 0885 8812 tytuł wpłaty: Chcę Siebie - Budzę swoją Moc - warsztat z końmi. Odbiorca Unicorn Dominika Tarnacka.

09_DT_warsztaty z konmi_S_net_p

Spotkaj się ze sobą - zapisz się na warsztat - Chcę Siebie - budzę swoją Moc

Invalid Email

* Zapisując się na warsztat lub listę zainteresowanych, dołączasz do mojej paczki. Wiąże się to z kilkoma sprawami: będę przesyłać Ci inspirujące Opowieści Mocy, które wesprą Cię w rozwoju, a także informacje o moich warsztatach, na które Cię zapraszam. Jeśli to dla Ciebie dobrze brzmi - to jedziemy dalej. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę. Szczegółowe informacje związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności

Adres

Wrocław, Polska

Telefon

+48 799 880 853

Strona

www.drogamocy.com

Email

komunikacja@dominikatarnacka.com